Home

Jeli Inregistreazate fără fir meciuri baschet bt arena A adapta pretinde milă

U BT scoate la vânzare locuri la etajul 3, pentru meciul cu MHP Riesen  Ludwigsburg, din sferturile Champions League | www.actualdecluj.ro
U BT scoate la vânzare locuri la etajul 3, pentru meciul cu MHP Riesen Ludwigsburg, din sferturile Champions League | www.actualdecluj.ro

U-BT Cluj-Napoca a anunțat când se pun în vânzare biletele pentru meciul  decisiv cu Ludwigsburg
U-BT Cluj-Napoca a anunțat când se pun în vânzare biletele pentru meciul decisiv cu Ludwigsburg

U-BT Cluj-Napoca învinge la scor Olimpia Ljubljana, la meciul de revenire  în fața fanilor
U-BT Cluj-Napoca învinge la scor Olimpia Ljubljana, la meciul de revenire în fața fanilor

Cum a arătat primul meci de baschet cu casa închisă din istoria BTArena -  Baschet.ro | Totul despre Baschet
Cum a arătat primul meci de baschet cu casa închisă din istoria BTArena - Baschet.ro | Totul despre Baschet

BT Arena fierbe. Meci decisiv pentru încă o premieră în baschetul românesc.  Bilete vândute la minut. U-BT vs MHP Ludwigsburg - Cluj24.ro
BT Arena fierbe. Meci decisiv pentru încă o premieră în baschetul românesc. Bilete vândute la minut. U-BT vs MHP Ludwigsburg - Cluj24.ro

Ziua de Cluj | RECORD de spectatori în România la un meci de baschet. U-BT  a scris istorie la Polivalentă
Ziua de Cluj | RECORD de spectatori în România la un meci de baschet. U-BT a scris istorie la Polivalentă

Meciul oficial 100 pentru U-BT Cluj în Sala Polivalentă - Transilvania  Reporter
Meciul oficial 100 pentru U-BT Cluj în Sala Polivalentă - Transilvania Reporter

BTarena - Sala polivalenta | Evenimente Cluj-Napoca

FOTO. U-BT Cluj - CSO Voluntari, 1-1 la general, în finala Ligii Naţionale  de baschet masculin. Campioana, învinsă pe teren propriu - Ştiri de Cluj
FOTO. U-BT Cluj - CSO Voluntari, 1-1 la general, în finala Ligii Naţionale de baschet masculin. Campioana, învinsă pe teren propriu - Ştiri de Cluj

BTarena - Wikipedia

Bilete la U-Banca Transilvania vs. CSM Oradea în FINALA Ligii Naționale de  Baschet
Bilete la U-Banca Transilvania vs. CSM Oradea în FINALA Ligii Naționale de Baschet

Sold-out în 30 de minute la meciul decisiv dintre U-BT Cluj-Napoca și  Ludwigsburg!
Sold-out în 30 de minute la meciul decisiv dintre U-BT Cluj-Napoca și Ludwigsburg!

Demonstrație de baschet oferită de U-BT Cluj în primul meci al semifinalei  cu Piteștiul. Meciul doi are loc luni, în BT Arena -
Demonstrație de baschet oferită de U-BT Cluj în primul meci al semifinalei cu Piteștiul. Meciul doi are loc luni, în BT Arena -

Cum să pierzi după ce ai condus tot meciul: campioana U-BT Cluj a încheiat  anul în EuroCup | Sport.ro
Cum să pierzi după ce ai condus tot meciul: campioana U-BT Cluj a încheiat anul în EuroCup | Sport.ro

U” BT Cluj pune la bătaie 10.000 de bilete pentru primul meci cu MHP Riesen  Ludwigsburg, din ”sferturile” Basketball Champions League
U” BT Cluj pune la bătaie 10.000 de bilete pentru primul meci cu MHP Riesen Ludwigsburg, din ”sferturile” Basketball Champions League

All Star Game şi F4 al Cupei României la baschet... | News.ro

BT Arena va organiza prima etapă din Liga Națională de Baschet

Campionatul european de baschet: masculin se va disputa în anul 2022

Victorie uriașă pentru U BT Cluj la baschet masculin în Europa. Imagini  senzaționale cu fanii clujeni
Victorie uriașă pentru U BT Cluj la baschet masculin în Europa. Imagini senzaționale cu fanii clujeni

Meci istoric în BT Arena! „U” – Ludwigsburg se joacă cu 10.000 de fani în  tribune
Meci istoric în BT Arena! „U” – Ludwigsburg se joacă cu 10.000 de fani în tribune

Evenimente Cluj – Calendar | CLUJLIFE – Te scoate din casă!